O mně a modrém blogu

Říká se, že obsah je král. Můžeme o tom diskutovat, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat. Můžete si nechat napsat nové texty od copywritera, můžete si je nechat upravit, nebo se učit, a postupně začít s vlastní tvorbou.

Říká se, že přesvědčivé texty přinášejí obchodní úspěchy. Modrý blog o psaní textů nechce nikoho přesvědčovat. Jen inspirovat, přinést poučení, představit zajímavé články a zdroje o copywritingu. Můj blog je o všem, co souvisí s psaním účinných textů, webem a marketingem.

Copywriter na volné noze Vlastimil Modr

Nekopírujte, používejte originální webové texty. Pokud nemáte co říci, neříkejte nic…

…nebo si texty nechte napsat.

Prvním copywriterem byl jistě Jára Cimrman. Nikdy nedosáhnu jeho velikosti, ale mohu se o to pokusit. Být originální, psát poutavé a kreativní texty.

Jára Cimrman neznal SEO ani marketingové prvky. Přesto byly jeho texty přínosné. I dnes jsou žádané čtivé články, které čtenáře dokáží oslovit. Pozvedněte úroveň své webové prezentace, vymažte z ní zbytečnou vatu a nasměrujte své čtenáře k cíli, jako to umí web copywriter.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>