Odborné články

Co je odborný článek?

Odborný článek v pravém slova smyslu je skutečně odborný text, který je zpravidla pečlivě zkoumán. Odborné články vyhledávají především čtenáři, kteří danému oboru velmi dobře rozumějí.

Fakticky přesné, ale čtivé odborné články

Chcete svému čtenáři odborně popsat problematiku Vašeho oboru podnikání? Odborné články obsahují fakta, přesto musí být srozumitelné i pro laickou veřejnost. Cílem odborných článků může být prezentace, přinášení nových informací, podpora prodeje…

Podpořte svůj prodej odbornými články

Může se jednat o parafráze převzatých článků ze zahraničních zdrojů nebo o originální odborné texty. Jejich obsah bude vždy faktický, poutavý a přirozeně čtivý:

  • Formálnost (citace, fakta)
  • Přesnost a odbornost (nutné)
  • Stylistika (text nesmí být kostrbatý)
  • Gramatika (bohužel problém mnoha webů)
  • Čtivost (odborné články nesmí být nezáživné)
  • Nenásilná podpora prodeje produktů či služeb

Odborný článek má za cíl čtenáři dokázat, že svému oboru skutečně rozumíte, přinést mu nové informace. Netroufnu si tvrdit, že dokáži napsat odborný článek na jakékoliv téma, ale mám bohaté zkušenosti a praxi z mnoha oborů, třeba právě z toho Vašeho…

Odborné články pro stránky e-commerce

Odborné články může využít každá firma, která nabízí služby nebo prodává produkty. Cílem může být nenásilná propagace specializovaných produktů a služeb, které zákazníci nenakupují každý den, ale s úspěchem se využívají také odborné články pro e-shopy.

Samotné popisky zboží a sekcí totiž vzhledem k omezenému rozsahu nemusí plnit svůj účel – důkladně popsat produkt, zaujmout a prodat. Odborné články nabízí v tomto případě výborný způsob, jak zvýšit Vaši důvěryhodnost a odbornost. Doveďte své čtenáře k přesvědčení, že Vaše firma je skutečně na odborné výši. Pak budou zákazníci nakupovat právě u Vás.

Zvyšte svoji prestiž a objednejte si odborné články na míru! Poptávka je nezávazná a zdarma!

Copywriter Modr - kontakt

Copywriter Modr - kontakt

Napsat komentář