Popisky pro e-shopy

Není jedno, jaké popisky zboží pro e-shop používáte!

Popisky zboží mají zcela zásadní vliv o nákupním rozhodování návštěvníků. Ti nejprve prochází více e-shopů a nakupují tam, kde je popis zaujme. Nudných (nebo dokonce kopírovaných) popisů zboží viděli už dost. Používejte originální popisky zboží s prvky marketingu!

Popisování produktů pro e-shopy

Nastartovat úspěšně Váš nový e-business zabere jistě mnoho času. Nemusíte navíc trávit další hodiny vymýšlením, jak produkty prezentovat efektivně. Nemusíte se ani trápit překlady zahraničních popisů a vymýšlet originální popisky zboží. Věnujte se raději zajištění chodu Vašeho e-obchodu a psaní marketingových popisek přenechejte zkušenému copywriterovi!

Důležité! Používejte originální popisky e-shopů!

Přestože možná potřebujete popsat tisíce položek, důrazně varuji: popisky produktů nikdy nekopírujte! Z počátku ušetřený čas či investice se Vám mohou vymstít v podobě trestu a propadu Vašeho e-shopu ve výsledcích vyhledávání. Náprava bude pracná a zdlouhavá, finanční ztráty vysoké. Používejte výhradně originální popisky, nezapomínejte na metapopisy stránky! Stručný popis zboží (okořeněný marketingovým prvkem) již ve výsledcích vyhledávání rozhoduje o tom, zda uživatel klikne právě na Váš e-shop.

Nezapomeňte! Jako prodejce jste povinen ke zboží přibalit český návod! Pokud jej nemáte můžete využít překlady manuálů, návodů a příruček za skvělé ceny!

Chci Vám i nadále dodávat texty a popisky produktů, které mají smysl, nabídnout Vám možné řešení za příjemné smluvní ceny!

Copywriter Modr - kontakt

Copywriter Modr - kontakt

Napsat komentář