O mně

Překladatel angličtiny Modr

Odbornost – technický jazyk a elektrotechnika

Stylistika – zkušenosti z copywritingu

Design – grafické / editační nástroje

Překladatel z angličtiny Vlastimil Modr

Moje překlady dokáží reprezentovat. Již od roku 2013.

Nabízím technické překlady především distributorům značkové elektroniky. Specializuji se na graficky věrné překlady PDF dokumentů. Mojí motivací a konkurenční výhodou je unikátní kombinace – vzdělání v elektro oboru + znalost technické angličtiny + ovládání editačních programů = profesionální výsledky.

Vzdělání – překlady se znalostí elektrotechnického oboru

Vystudoval jsem elektrotechnickou školu, zdokonaloval se v technické angličtině a písemném projevu. Poskytoval jsem odborné poradenství a prodejní servis v obchodě se značkovou elektronikou a AV technikou. Perfektní znalost oboru, to je důležité pro překlady manuálů.

Cit pro design – ovládání editačních a grafických programů

Používání nejrůznějších grafických a editačních programů mě vždy bavilo (o jednom z nich jsem dokonce napsal knihu). Dnes je ovládám na takové úrovni, že si klient může zadat jakýkoliv požadavek na grafické a technické zpracování PDF dokumentu. Kdo jiný by měl nabízet překlady a úpravy PDF?

Zkušenosti z copywritingu – psaní -> překlady anglických textů

Začínal jsem jako externí redaktor, psaním prodejních textů (copywriting a copyediting) jsem se v písemném projevu dále zdokonalil. Kdo jiný by měl lépe ovládat stylistiku a mít skvělé reference na překlady textů z angličtiny?

Technické překlady ok
  1. Odborné vzdělání a technická angličtina. To se hodnotí.
  2. Znalost elektroniky a AV techniky. To se počítá.
  3. Praxe z copywritingu. To se nezapomíná.
  4. Znalost grafických editorů. To se cení.
  5. Výborné reference. To se uznává.
  • Prohlédněte si ukázky překladů a přesvědčte se, že přesné a graficky věrné překlady PDF dokumentů dokáží reprezentovat i vaši společnost a produkty. Rád pomohu, kontaktujte mne.

Váš zájem o technické překlady z angličtiny mě těší, děkuji!

Vlastimil Modr