O mně

… pár slov o sobě …

Dovolte, abych se představil. Jsem copywriter a překladatel na volné noze. Fotografuji, hledám nové možnosti v postprocessingu, jsem nadšenec designu a kreativity, stoupenec poctivého přístupu a slušného jednání. Jsem …

Copywriter Modr - vizitka

Copywriter Modr - vizitka

freelance copywriter

Vlastimil Modr

Přestože jsem za svůj život napsal tisíce normostran textu, nesnědl jsem moudrost světa (možná lžíci vtipné kaše). Snažím se najít to správné řešení.

Kde se bere touha psát a rozvíjet se?

Kde je začátek tohoto příběhu? Asi už na škole. Možná ve chvíli, kdy jsem byl předvolán k panu ředitel na kobereček, kde jsem byl poučen, že opisovat se nemá (toho se držím dodnes). Ale já tu povídku už tehdy fakt vymyslel …

Chce to hodně číst a ještě víc psát

Vlastně ani nevím, kam se vždycky spolužáci po škole ztratili. Já šel do knihovny a půjčil si svoji obvyklou dávku – 3 knihy na týden, jakýkoliv žánr. A pak jsem zkusil psát sám. Nejprve sci-fi povídky do šuplíku, později osobní web o fotografování a editacích. Tam si mne všimnuli z nakladatelství CPress (nyní pod křídly Albatrosu) a napsal jsem knihu 333 tipů a triků pro Gimp.

Omlouvám se, už nemohu chodit do práce. Píši texty.

Zřejmě jako každý začínající pisálek jsem psal po večerech různé články za pade pro „překupníky textů“, kteří profitují z rozdílu nákupních a prodejních cen. Ale neustálým psaním jsem získával důležitou praxi. Na internetu jsem začal studovat principy práce vyhledávačů, on-line marketing, psaní obchodních textů a stal jsem se copywriterem na plný úvazek. Můj příběh pokračuje a vyvíjí se.

Překlady a úpravy PDF, včetně uzamčených PDF

Nabízím také překlady z AJ do ČJ. Časem přišla poptávka na překlady manuálů v PDF. Kdo se někdy pokoušel o jakékoliv úpravy PDF, ví, o čem mluvím. Mnohdy je to oříšek, ale dnes zvládám odemčení PDF, vyjmutí/vložení/kopírování části obsahu PDF, přípravu pro digitální tisk PDF a další.

Neschovávám se za koupenou „dobrou adresu“. Neživím nad sebou management, a proto Vám umím nabídnout solidní služby za příznivé ceny.

Očekávejte osobní přístup, spolehlivost, služby za nízké ceny.

Děkuji za Váš zájem!

 Vlastimil Modr

Copywriter Modr - kontakt

Copywriter Modr - kontakt

Kdysi kdosi řekl: „Ty jsi pro psaní stvořený“.
Děkuji, vždyť psaní je můj život …

Napsat komentář