Reference copywriting a překlady

Vybrané reference

K počátku roku 2012 mám publikováno asi 1300 NS textů a ještě jsem „nevyhořel“. Proto si troufám tvrdit, že prodejní texty napsat umím.

Copywriting pro přímé klienty

Nové texty a SEO copyediting pro web ČEZPROKA TEAM BULDING – profesionální příprava a realizace teambuildingových akcí, incentivní turistika a dovolené na klíč. Tyto webové stránky obsahují také virtuální prohlídku.

 

 

Nové texty a SEO copyediting pro A-Keramika Group – významný dodavatel keramických obkladů, dlažeb, koupelen, sanity a stavební chemie předních světových výrobců pro celou ČR a SR. Tyto webové stránky navíc obsahují pokročilou virtuální prohlídku s navigací.

 

Webové texty a tisková zpráva pro web ielektroinstalace.cz – významný dodavatel inteligentní elektroinstalace, realizace systémů pro chytré domy v celé ČR.

 

 

 

SEO editing, popisky produktů a sekcí, texty microsite pro web Noto.cz – internetové nákupní centrum, nabízející široký sortiment elektronářadí, zahradní techniky, kuchyňského nádobí a spotřebičů.

 

Popisky produktů, překlady popisek, texty minisite a propagační články produktů a služeb pro e-shop Levná akvaristika – vše pro akvaristy.

 

 

Sada PR článků včetně publikace pro stavební firmu SPIRAX s.r.o. – nízkoenergetické domy, dřevostavby, rodinné domy na klíč a bungalovy.

 

 

Sada PR článků včetně publikace, texty pro direct mailing, poradenství v oblasti SEO copywriting pro Masážní a školicí centrum Petr Brada: e-shop, dovozce a prodejce potřeb pro maséry, masážní, kosmetická a wellness studia, poskytovatel školení a masážních kurzů.

 

 

Stovky popisek produktů, copyediting a nové texty pro e-shop Proprumysl.cz - přední dodavatel technického sortimentu, maziv a olejů světových výrobců pro ČR a SR.

 

 

SEO copyediting webu, texty prezentačních letáků a texty minisite pro SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – certifikované účetní a mzdové služby on-line, zpracovávání účetnictví a mzdové agendy, poskytování účetního, daňového a ekonomicko-organizačního poradenství.

 

Překlady a popisky produktů, SEO copy editing webové prezentace pro e-shop Zdraví-sport.cz – masážní přístroje, rehabilitační a zdravotnické potřeby a pomůcky.

 

 

 

SEO copyediting webu Úklidové služby Jakub Schlieder – komplexní úklidové práce a služby

 

 

 

 

 

SEO editing a ruční registrace do katalogů webu www.schmelzerova.cz – autorský design, návrhy a výroba precizních šperků, originální stolní předměty a bytové doplňky z keramiky a porcelánu.

Překlady – vybrané reference

Překlady pro společnost BaSys CS, mezinárodní distribuční společnost v oblasti elektroniky, distributor sofistikovaných audiovizuálních produktů do automobilů, DJ produktů a produktů pro domácí zábavu a profesionální použití. Překlady manuálů, produktových listů a reklamních PDF tiskovin značek Pioneer, Bose, Loewe, Dirt Devil, Marantz, skupiny Music Group (MIDAS, KLARK TEKNIK, TURBOSOUND, BEHRINGER, BUGERA a DDA), Devolo, Neutrik, a další.

Zajištění překladů prezentačních a reklamních PDF tiskovin a letáků, a úprava PDF dokumentů pro společnost Gennet, Centrum asistované reprodukce.

Poděkování za důvěru patří také společnostem:

ABAMAT – webové texty a direct maily

Prohledame.cz – webové texty, články a texty pro microsite

Klee agrocentrum – překlady manuálů

Foto Veronika Plzeň – PR pro podporu fotografky

a další …

Copywriting pro spolupracující společnosti a agentury

Webové SEO texty, metapopisy, SEO editing textů, odborné články, PR články, texty pro microsite a další pro Comerto – významný poskytovatel řady služeb: SEO optimalizace, internetový marketing a poradenství a tvorba webu.

Webové SEO texty, metadata stránek, prezentační texty pro internetovou agenturu EnterMedia – webové, programátorské a marketingové služby …

Webové SEO texty pro Creanet – internetová reklama, CRM, SEO, PPC …

 

 

 

Ghostwriting

Poděkování za důvěru patří také společnostem, které využívají službu ghostwriting a pod mé články se podepisují…

Autorská literární tvorba

Jsem autorem knižní publikace 333 tipů a triků pro Gimp – rychlá řešení pro každou situaci (editace fotografií, grafika, design), nakladatelství Computer Press 2010, jehož součástí je CD ROM se zdrojovými soubory a softwarem.

Fotografie a grafika

Podívejte se také na reference fotografie a grafika.


 Kdosi kdysi řekl, cituji: „Ty jsi pro psaní stvořený“.
Děkuji za uznání, psaní mne opravdu baví …

Copywriter Modr - kontakt

Copywriter Modr - kontakt


Napsat komentář